skip to Main Content
0 532 541 9 541 iletisim@kardugun.com.tr
KAR DÜGÜN SALONLARINDAN YENİ YATIRIM

KAR DÜGÜN SALONLARINDAN YENİ YATIRIM

Bilecik’te düğün salonları sektöründe faaliyet gösteren Kar Düğün Salonu yatırımlarına devam ediyor. Mevcut salonun üzerine modern bir salon daha yapmak için kolları sıvayan Kar düğün Salonu Sahibi Ahmet Karçal, yeniliklere ve yeni yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Binanın inşaatı Arafat İnşaat tarafından yapılırken, çelik çatısını ise yine Bilecikli firmalardan Kılıçaslan Makine’nin sahibi Aydın Kılıçaslan yaptı.
Son yıllarda düğün salonu sektöründe önemli gelişmeler yaşanırken, sektördeki firmalar yeni yatırımlara devam ediyor. Bunlardan birisi de Kar Düğün Salonları. Sektörün lider firmalarından olan Kar Düğün Salonu, mevcut salonun üzerine yeni bir salon daha yapıyor. Her tarafı açık olacak olan salonun eşsiz manzarası şimdiden herkesin dikkatini çekerken, firma sahibi İşadamı Ahmet Karçal, Bilecik’e modern bir tesis daha kazandıracaklarını, yatırımlara da devam edeceklerini söyledi.
Mevcut salonun üzerinde yapılan yeni salonun inşaatı ise Bilecik’in inşaat sektöründeki lider firmalarından Arafat İnşaat tarafından gerçekleştirildi. Çelik çatı ise Bilecik’te bir ilk olarak Bilecikli firma Kılıçaslan Makine’nin sahibi Aydın Kılıçaslan tarafından yapıldı.

 


BİLECİK SOOLON KAR paylaşan: bilecikhaber

Haber Kaynağı:http://www.haber11.net/Haberler.asp?haber=devam&id=2266

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top